8 پاسخ

 1. با سلام خدمت شما
  اینجانب اثر درفش کاویانی را از سایت بیپ تیونز به صورت قانونی خریداری کردم . میخواهیم این اثر را در یک جلسه دانشجویی در کشور امریکا مورد بررسی قرار دهیم . آیا اجازه پخش این اثر در جلسه مذکور وجود دارد؟ لطفآ بنده را در این زمینه راهنمایی بفرمایید.

 2. بنام خداوند جان و خرد……. كزين برتر انديشه بر نگذرد

  بسيار سپاسگزار و تقدير و تشكر از آلبوم به حق زيباي “درفش كاوياني” واقعا بي نظير است. و جاي خالي شاهنامه در موسيقي ايران با اين اثر فوق العاده ارزشمند پر شد .
  انشاالله حق توفيقات روز افزون به استاد شهرام ناظري و گروه فردوسي عطا فرمايد، تا شاهد اجراي داستان هاي ديگر شاهنامه نيز در قالب موسيقيايي باشيم.

  درود و سپاس

  1. آلبوم “درفش کاویانی” ضمن آنکه در موسیقی ایران جایگاهی یگانه دارد زیرا از ابعاد گوناگون نخستین بوده اثری ممتاز از دیدگاه اجتماعی نیز هست. اثری که چندین برابر یک اثر معمول موسیقی اندیشه و کار با خود دارد تا بتواند بعنوان یک اثر ممتاز و جِدّی شمرده شود با اینکه بدون داشتن هیچ الگوی پیشین نخستین بودن را نیز تجربه می‌کرد امّا این اثر پشتوانه‌های غنی موسیقی و فرهنگ کورد را چه در آهنگسازی و چه در آواز که قلّه‌ی پُرشکوهِ آواز حماسی ایران در آن سربرافراشته است. باور دارم ماندگاری “درفش کاویانی” همچون ماندگاری شاهنامه فردوسی جاودانه خواهد بود.

 3. سلام
  اثر هزاره تنبور شما برای علاقمندان به موسیقی مقامی و واقعا عالی بود، منتظر آثار جدیدتون هستیم
  ممنون از زحماتتون

 4. یک جهان سپاس از شما استاد فرید الهامی عزیز برای کارهای درخشان و ماندگارکه هم برای موسیقی مقامی یارسان تاکنون انجام دادەاید و هم برای موسیقی کلاسیک ایران و بویژه کارهایی که در گروه فردوسی به خوانندگی استاد شهرام ناظری انجام دادەاید. شنیدار کارهای شما استاد عزیز هستیم.‌
  مانا باشید🙏🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *